26-2 2011

ε!...ας πάμε και κάπου

26-2 2011

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ 4Χ4 » Τετ Μαρ 02, 2011 11:13 am

Στης 26-2-2011 κάνοντας μια βόλτα με τη σύντροφο στη Πάρνηθα αποφασίσαμε να πάμε στο (βούτημα)να παίξουμε και ίσος να δούμε κανένα τερατάκι να παίζει ,καθώς κατεβεναμε το βουνό κοιτάζω στο (βούτημα )και βλέπω ένα και μοναχικό DIFENDER να είναι κολλημένο και παραιτημένο, αποφασίζουμε να σπεύσουμε για βοήθεια και μετά από λίγο είμαστε στο μέρος του συμβάντος.
την ώρα που φτάνω βλέπω δυο ανθρώπους να βγαίνουν από ένα κοντινό δεντρό, τη ώρα που κατεβαίνω απο το αμάξι κολλάει με το πρώτο η γαλότσα στι λάσπη και αρχίζω με δυσκολία να πλησιάζω,χαιρετώ τα παΐδια και συζητάμε για τισ συνθήκες η όποιες τουσ έφεραν σε αυτή τι δυσαρεστεί κατάσταση.
με ρώτησαν αν ήμουν από τη ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΉ ΒΟΉΘΕΙΑ 4Χ4 και εγω τουσ απάντησα οτι απλός έκανα τι βόλτα μου,καθώς βλέπω το αμάξι εκ πρώτης όψεως ήταν ενα επιπόλαιο κόλλημα,κάνω το γύρο με το αμάξι για να το προσεγγίσω απο αλλο σημείο γιατί απο μπροστά ηταν αδύνατον να βοηθήσω.
φτάνω στο σημείο απο τιν άλλη μεριά και περιμένουμε τι βοήθεια που ερχόταν απο καλά εξοπλισμένα τετρακίνητα.
μετα απο λίγο φτάνουν με ενα TOYOTA, RAGLER αντίστοιχα και προσπαθούν να βοηθήσουν ,μετά απο αρκετή ώρα λόγο τισ δύσκολης λάσπης που κολλούσε σαν Πύλος και σε αντιθέσει με τιν πρώτη εκτιμήσει τησ καταστάσεις τα παιδιά καταφέρνουν ενα απεγκλωβισμό και η περιπέτεια έληξε, θελω να πω ενα μπράβο στα παΐδια που κάνουνε κατι τετιο και μάλιστα αφιλόκερδος ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΉ ΒΟΉΘΕΙΆ 4Χ4

--------------------------------------------------------------------------------
Ο κατοχος του land μας ειπε πως πηγαινε για παΪδακια τωρα πως κολλησε εκει :lol: :lol:
http://www.4wd-hellas.gr/forum/viewtopi ... &start=165
ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ 4Χ4

Re: 26-2 2011

Δημοσίευσηαπό pajerinho » Τετ Μαρ 02, 2011 12:06 pm

Αξίζουν πραγματικά πολλά συγχαρητήρια :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Where the streets have no name....
Άβαταρ μέλους
pajerinho

Επιστροφή στο ΕΚΔΡΟΜΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης