κατασκηνωτικο τριήμερο 2-3-4 Σεπτέμβρη......!!!!

ε!...ας πάμε και κάπου

Re: κατασκηνωτικο τριήμερο 2-3-4 Σεπτέμβρη......!!!!

Δημοσίευσηαπό xristos-ktm » Τετ Αύγ 24, 2011 6:38 pm

εγω να δεις γαμο-βαφτισεις που εχω!!!!!!2 σε 1!!!!ενα το "εξοδο" για το ζευγαρι,δυο τα "εξοδα" για τους καλεσμενους!εγω ειπα οτι εχω στειλει λεφτα σε μια κατασκηνωσει και θα τα χασω αν δεν παω!!!οχι μονο δεν μου παραπονεθηκαν αλλα με προετρεψαν να παω κιολας!!!!!καλο εεεεεεεεεεε!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΩ ΣΗΜΑΙΑΣ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ
xristos-ktm

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Τετ Αύγ 24, 2011 6:44 pm

xristos-ktm έγραψε:εγω να δεις γαμο-βαφτισεις που εχω!!!!!!2 σε 1!!!!ενα το "εξοδο" για το ζευγαρι,δυο τα "εξοδα" για τους καλεσμενους!εγω ειπα οτι εχω στειλει λεφτα σε μια κατασκηνωσει και θα τα χασω αν δεν παω!!!οχι μονο δεν μου παραπονεθηκαν αλλα με προετρεψαν να παω κιολας!!!!!καλο εεεεεεεεεεε!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γεια σου ρε χρηστο ............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Τετ Αύγ 24, 2011 6:47 pm

gmak έγραψε:Δυστυχωσ αρχηγε Μόνο απο κάποιο θαύμα θα μπορέσω να έρθω ...μάλλον παω για το απόλυτο ρεκόρ....2 χειρουργια σε 4 μήνες :evil:

προεδρε αφου εισαι καντεμις ρεεεε.... :lol: :lol: περαστικα ρεεεεεεεεε... :heart: και μακρια απο τα χειρουργια τετοια εποχη.......... ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό HLIAS-G.P. » Τετ Αύγ 24, 2011 8:18 pm

Γεια σας παιδιά !!!

Τα ...του Προέδρου... δεν λέω τίποτα . Έπρεπε να είστε στο Βραχνί να τον βλέπατε πως πήγαινε...
Α ρε πρόεδρε σου έκανε κακό η διαδρομή για Περιστέρα από Σούβαρδο λέει ο Ηλίας ( με G. V. ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
Άβαταρ μέλους
HLIAS-G.P.

Δημοσίευσηαπό gmak » Πέμ Αύγ 25, 2011 12:54 am

HLIAS-G.P. έγραψε:Γεια σας παιδιά !!!

Τα ...του Προέδρου... δεν λέω τίποτα . Έπρεπε να είστε στο Βραχνί να τον βλέπατε πως πήγαινε...
Α ρε πρόεδρε σου έκανε κακό η διαδρομή για Περιστέρα από Σούβαρδο λέει ο Ηλίας ( με G. V. ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μου έκανε μου εκανε οπωσ και το βράδυ στο σουβαρδο που το δαγκωσαμε ομαδικος απο το κρυο :D

Αλλα τα σουβλάκια τα τσακισαμε ε;;
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό Φωτης ranger » Κυρ Σεπ 04, 2011 11:43 am

gεια σας ορε!

τι κανατε??πως περασατε????
περιβαλοντικη αγωνιστικη λεσχη αμαλιαδας.Π.Α.ΛΕ.Α

................KAGOURAS 4X4 CLUB..................
Άβαταρ μέλους
Φωτης ranger

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Δευτ Σεπ 05, 2011 10:41 am

περασαμε φανταστικα το ολο τριημερο ηταν με πολυ γελιο, παιχνιδι και καλη παρεα..........!!!
το μονο που εχω να περιγραψω ειναι η βραδια καραοκε με ηλια και χρηστο...ολα τα λεφτα...... :blob: φυσικα και η γαλατεια δεν αφησε το μικροφωνο ησυχο.......... :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
φωτη εχασες ρεεεεεεεεεεεεεεε...... :P :P :P :P :P
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό xristos-ktm » Δευτ Σεπ 05, 2011 12:10 pm

Alexandros έγραψε:περασαμε φανταστικα το ολο τριημερο ηταν με πολυ γελιο, παιχνιδι και καλη παρεα..........!!!
το μονο που εχω να περιγραψω ειναι η βραδια καραοκε με ηλια και χρηστο...ολα τα λεφτα...... :blob: φυσικα και η γαλατεια δεν αφησε το μικροφωνο ησυχο.......... :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
φωτη εχασες ρεεεεεεεεεεεεεεε...... :P :P :P :P :P

ολη τη δουλεια την εκαναν οι μπυρες!!!!!!ξυπναει οτι ""ταλεντο"" εχεις μεσα σου!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΩ ΣΗΜΑΙΑΣ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ
xristos-ktm

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » Παρ Σεπ 09, 2011 8:01 pm

Μπραβο σας παιδια μπραβο σου Αλεξανδρε για την οργανωση παντα τετοια!! :clap2: :clap2:
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΕΚΔΡΟΜΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης