Ενας χρονος μαζι !!!!!

Re: Ενας χρονος μαζι !!!!!

Δημοσίευσηαπό stakyr » Δευτ Μάιος 18, 2009 8:52 pm

Καποια στιγμη φοβηθηκα ......... :? :? :? :? εκει που εγραφες για τα στατιστικα.......... :o :o :o :o
Αλλα μετα καταλαβα οτι δεν τα εγραφες (ελπιζω) για το ατομο μου και ησυχασα...... :u-: :u-: :u-: :blob: :blob: :blob: :blob: :flowers: :flowers: :flowers:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
stakyr

Δημοσίευσηαπό maria » Δευτ Μάιος 18, 2009 10:24 pm

stakyr έγραψε:Καποια στιγμη φοβηθηκα ......... :? :? :? :? εκει που εγραφες για τα στατιστικα.......... :o :o :o :o

Βρε stakyr γιατι μου το χαλας....ειναι μια απο τις καλυτερες ατακες!!!και σου ανηκει. :bow:
Εχεις δει μεχρι τωρα απο οσες φορες ησουν μαζι ,οτι οι πλακες μας ειναι καθαρα πλακες και τιποτα παραπανω.Οπου και οποιος και αν χρειαστηκε κατι ειμασταν κοντα του.Χαλαρωσε και απολαυσε την παρεα και μην βλεπεις ποτε και τιποτα αρνητικα.
Περναμε ΚΑΛΑ!!!!!!Αυτο ηταν το ζητουμενο απο την αρχη της δημιουργιας του fun και για να πουμε και του στραβου το δικιο ....στατιστικα και πρακτικα το εχουμε πετυχει!!!!!!!!!!!!!!
:party: :party: :party: :party:
Άβαταρ μέλους
maria

Δημοσίευσηαπό stakyr » Δευτ Μάιος 18, 2009 10:40 pm

Βρε stakyr γιατι μου το χαλας....ειναι μια απο τις καλυτερες ατακες!!!και σου ανηκει.

ΒΡΕ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ !! ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ,ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΦΟΣ !!!!! :D :D :D :D :D
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ.............. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Την ατακα και εγω ,την εχω κλεψει απο τον Νικολακοπουλο(Μεγας Στατιστικολογος) !!!
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ !!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
stakyr

Δημοσίευσηαπό gmak » Δευτ Μάιος 18, 2009 11:28 pm

γεια σου ρε Γιαννη με τα ωραια σου!!!

ειναι δυνατον να αναφερομαι σε σενα? :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

συνυπογραφω τα γραφομενα της μαριας :u-: :u-: :u-: :u-:

παντως μιας και αναφερθηκες στο ατομο σου, να σου περιγραψω ενα χθεσινο παραδοξο...

απο την μια ειχα εσενα με τα φανταστικα εδεσματα που ετοιμασες...

και απο την αλλη την γυναικα σου(χαρηκα που την γνωρισα) που μας εξηγουσε πως να χασουμε κιλα! :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό pajerinho » Δευτ Μάιος 18, 2009 11:34 pm

gmak έγραψε:απο την μια ειχα εσενα με τα φανταστικα εδεσματα που ετοιμασες...

και απο την αλλη την γυναικα σου(χαρηκα που την γνωρισα) που μας εξηγουσε πως να χασουμε κιλα! :D :D :D :D

Ναι, ναι και εμείς συνταχθήκαμε με την πλευρά του Γιάννη. :lol: :lol: :lol: :lol:
Where the streets have no name....
Άβαταρ μέλους
pajerinho

Δημοσίευσηαπό stakyr » Δευτ Μάιος 18, 2009 11:51 pm

gmak έγραψε:γεια σου ρε Γιαννη με τα ωραια σου!!!

ειναι δυνατον να αναφερομαι σε σενα? :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

συνυπογραφω τα γραφομενα της μαριας :u-: :u-: :u-: :u-:

παντως μιας και αναφερθηκες στο ατομο σου, να σου περιγραψω ενα χθεσινο παραδοξο...

απο την μια ειχα εσενα με τα φανταστικα εδεσματα που ετοιμασες...

τι να κανουμε ??? ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ......ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ !!!! :roll: :roll: :roll:
Σε καποια στιγμη ,σκεφτηκαμε να κανουμε μια επιχειρηση !!!! :idea: :idea: :idea:
στο ισογειο ,εστιατοριο πολυτελειας και στους δυο επανω οροφους γυμναστηριο για αδυνατισμα !!! :lol: :lol:
Μαλλον ομως θα μπερδευαμε τους πελατες μας ................. :? :? :? :?
Εγω , καποια στιγμη ειχα ενα catering στην περιοχη του Κορυδαλλου και η Ντεπυ να δουλευει σ΄ολα τα γυμναστηρια του δημου........... :P :P :P
εκει να δεις γελια ......... :D :D :D :D
ΟΛΕΣ οι πελατισσες μου ηταν και μελη στα γυμναστηρια της Ντεπυς ......... :o :o :o :o
Παραγγελνανε σε μενα τα φαγητα και πηγαιναν στην Ντεπυ για να τις αδυνατισει .......... :? :? :? :? :? ΤΡΕΛΑ ......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
stakyr

Δημοσίευσηαπό HLIAS-G.P. » Τρί Μάιος 19, 2009 3:07 pm

Ρε παιδιά ακόμα αντέχουμε θα έρθει καιρός να κάνουμε δίαιτα!!!
Γιάννη εγώ είμαι καλοφαγού.... φαίνεται άλλωστε!!!
ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
Άβαταρ μέλους
HLIAS-G.P.

Δημοσίευσηαπό ΛΟΥΚΑΣ » Τρί Μάιος 19, 2009 6:17 pm

Να τα εκατοστήσουμε!!!Και πανω από όλα να είμαστε όλοι καλά... :party:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΚΑΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης