Ranking List Πατραϊκός-Κορινθιακός

Ιστιοπλοΐα, Ψάρεμα, Κατάδυση, Rafting, Kayak

Re: Ranking List Πατραϊκός-Κορινθιακός

Δημοσίευσηαπό mythos » Τετ Οκτ 20, 2010 10:32 pm

Καλησπερα σε ολους....
ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας. :bow:
Kαι να πω και εγω με την σειρα μου πολλα συγχαρητηρια σε ολο το πληρωμα που ηταν μαζι μου σε ολες τις δυσκολες στιγμες και με εμπιστευτηκε!!!!
Πραγματικα χωρις ολους αυτους ,δεν θα ειχε βγει αυτο το αποτελεσμα!!!!!
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

maria έγραψε:Συμφωνα με αυτο και τρεις αγωνες που δεν εχουν προσθεσει ακομα και αλλον εναν αγωνα που απομενει το ερχομενο Σαββατοκυριακο ειμαστε....
Εικόνα

και με τρελη διαφορα.

Μαρια η διαφορα ειναι τρελη.
Αλλα το σαββατοκυριακο θα τρεξουμε και τον τελευταιο αγωνα για το απολυτο ρεκορ μιλιων. :u-:
Δηστυχος αν και ηταν ευκαιρια να ερθω στην εκδρομη θα περιμενω αλλη ευκαιρια. :cry: :cry:

maria έγραψε:Captain .....του χρονου θελουμε αγωνιστικο.....
ειμαστε πρωταθλητες τωρα πια.

Την κυριακη το βραδυ θελουμε σαμπανιεςςςςςςςςςςς!!!!!!

για τις σαμπανιες ειναι ετοιμες να λουστουμε μετα τον τερματισμο της κυριακης. :party: :party: :party:
οσο για το αγωνιστικο ειναι εκπληξη. 8-)
ΑΑΑΑΑ και που εισαι ραψε φορεμα γιατι εχουμε δεξιωση και απονομη :party: :party: :party:

Αντε να παμε και στον τελευταιο αγωνα με τις ευχες ολων...
Δεν μπορείς να βάλεις πέντε λύκους και ένα πρόβατο να ψηφίσουν τι θα φάνε για δείπνο.
Larry Flynt, 1942
Μερικές φορές «πλειοψηφία» σημαίνει ότι όλοι οι ηλίθιοι είναι από την ίδια πλευρά.
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

Δημοσίευσηαπό grek » Πέμ Οκτ 21, 2010 12:06 am

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΘΑΛΑΣΣΟΜΑΧΟΥΣ
:drum: :drum: :drum: :drum: :drum: :drum: :drum: :drum:
:party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Το λάδι κι η αλήθεια πάντα βγαίνουν από πάνω.
grek

Δημοσίευσηαπό con-con » Παρ Οκτ 22, 2010 4:44 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥς ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΙΕΣ :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob:
Παντου υπαρχει ενα Pajero
Άβαταρ μέλους
con-con

Δημοσίευσηαπό παναγιωτης κρινας » Δευτ Οκτ 25, 2010 8:28 pm

Καλησπέρα και απο τον νέοπα του σκάφους :D :D :D :D :D :D Αυτό που κατάφερε η γριούλα μας :heart: :heart: :heart: :heart: είναι απίστευτο :blob: :blob: :blob: :blob: Μετά απο δοκιμασίες σε πολλά τεραίν απέδειξε ότι αν υπάρχει θέληση, εμπιστοσύνη στον καπετάνιο, σύμπνοια,καθόλου εγωισμός,διάθεση για διασκέδαση αλλά την ώρα του αγώνα σοβαρότητα, τότε ο ΔΑΥΙΔ (ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ),με οπλισμένη την σφεντόνα του(ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΠΛΗΡΩΜΑ) κατατρόπωσε τους :blob: απανταχού ΓΟΛΙΑΘ :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Υπήρξαν και δόλιες προσπάθειες :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: οι οποίες το μόνο που κατάφεραν ήταν εφήμερες διακρίσεις που στο σύνολό τους χάθηκαν κάτω από τους αφρούς του σκάφους μας :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο δάκη που μου εμπιστεύθηκε μία θέση και στα υπόλοιπα παιδιά του πληρώματος που με αντιμετώπισαν από την αρχή σαν ίσο και μου έδειξαν πολλά πράγματα.Τελειώσαμε το πρωτάθλημα με τον καλίτερο τρόπο με μία τρίτη θέση στον τελευταίο αγώνα και βούρ στον ράφτη για κουστούμι για την Αθήνα.Μια και η γριούλα ίσως αντικατασταθεί ελπίζω να είμαι και στο πλήρωμα της καινούριας της οποίας το όνομα θα αποκαλυφθεί όταν το επιτρέψει ο καπετάνιος μαζί με τον Δημήτρη που είναι ο νονός.Το μόνο που μπορώ να πώ και οι γνώστες γνωρίζουν "ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ :drunk: :drunk: :drunk: :party: :party: :party: :party: :lol: :lol: :lol: "

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΣ
Η ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΜΑΣ!!!!!!
παναγιωτης κρινας

Δημοσίευσηαπό gmak » Τρί Οκτ 26, 2010 12:48 am

ενα μεγαλο ευγε στους πρωταθλητες :!: :!: :!: :!:

αντε...ο 24ωρος ειναι προ των πυλων :!:
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό mythos » Τρί Οκτ 26, 2010 4:25 am

Οουφ επιτέλους τέλος . :blob: :blob: :blob:
Μια ολόκληρη σεζόν όλο το ΠΛΗΡΩΜΑ ήταν απαιχτο :bow: :bow: σε αυτούς ανήκει η επιτυχία και η πρώτη θέση στο περιφερειακό πρωτάθλημα .
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ο άνθρωπος που ήταν δίπλα μου από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο αγώνα στην κυριολεξία έγινε ένα με τα πανιά του σκάφους .
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ εδώ τι να πω; Την ξέρετε όλοι. Oτι κάνει θέλει να το κάνει τέλειο πλεων είναι έτοιμη να κυβερνήσει σκάφος και αυτό το πιστεύω το έχω πει και στην ίδια αλοστε.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΝΑΣ ο μπαλαντέρ οπότε και αν χρειάστηκε ήταν εκεί μπορεί να είχε χρόνια να μπει σε σκάφος αλλά προσαρμωστηκε αμέσως .
ΣΠΥΡΟΣ ΣΥΓΓΕΛΟΣ ο ψυχίατρος :lol: στην κυριολεξία είναι το επάγγελμα του.
Μόνιμο πληρωμα στο ράλλυ ιονίου. Μιλαμε για ώρες ψυχανάλησης και το συμπερασμα? ΓΙΑΤΡΕ ΘΕΣ ΓΙΑΤΡΟ :lol: :lol: :lol:
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ αν και μας εκανε την τιμη σε λιγους αγωνες μοιαζει να τα καταφερνει μια χαρα και τωρα που το σκεφτωμαι στους 2 αγωνες που ηρθε πηραμε κουπα :u-:

Υπολογισα χτες την τελικη βαθμολογια για τα 11 απο τα 30κατι σκαφη που σημμετηχαν.
επισημη ανακοινωση απο την ΕΑΘ θα υπαρξει σε καμια 20αρια μερες.

ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ : 8111
CHER : 7245
SIBA : 6329
EX ANIMO : 6020
ONAR : 5992
ΝΙΠΕΝΘΕΣ : 4923
ΚΙΡΚΗ : 3934
ΧΑΡΑ : 3879
TI MOYN : 3732
ΙΡΙΣ : 3729
ΧΥΜΟΥΛΗΣ : 2937

Τώρα περιμένουμε τις απονομές απο Πάτρα - Αίγιο αλλα και την μεγαλη απονομη στην Αθήνα :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:

Μετά βέβαια το πλήρωμα θέλει :drunk: :drunk: :drunk:

Αντε και του χρόνου :)

υ.γ GMAKO για τον 24ωρο θα μου δανήσεις τα λάστιχα με τα καρφιά που ειδα στην φώτο ? :lol: :lol: :lol:
Δεν μπορείς να βάλεις πέντε λύκους και ένα πρόβατο να ψηφίσουν τι θα φάνε για δείπνο.
Larry Flynt, 1942
Μερικές φορές «πλειοψηφία» σημαίνει ότι όλοι οι ηλίθιοι είναι από την ίδια πλευρά.
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

Δημοσίευσηαπό gmak » Τρί Οκτ 26, 2010 10:24 am

GMAKO για τον 24ωρο θα μου δανήσεις τα λάστιχα με τα καρφιά που ειδα στην φώτο ?

λιγο δυσκολο διοτι τα εχει η μαρια...τα ζηλεψε και μου τα ζητησε
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό maria » Τρί Οκτ 26, 2010 9:03 pm

Δααακη....τα λαστιχα πανε σετακι με το GV.
Ετσι στα δινουμε!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
maria

Δημοσίευσηαπό stakyr » Τετ Οκτ 27, 2010 12:42 am

maria έγραψε:Δααακη....τα λαστιχα πανε σετακι με το GV.
Ετσι στα δινουμε!!!

ΟΥΠΣ.........Αυτο ειναι σιγουρο ???? :? :? :? :? :?
Γιατι ο Δακης δεν θελει και πολυ να το φερει πισω VPG !!!! VITARA PRWIN GRAND !!! :o :o :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
stakyr

Δημοσίευσηαπό mythos » Τετ Οκτ 27, 2010 10:51 am

maria έγραψε:Δααακη....τα λαστιχα πανε σετακι με το GV.
Ετσι στα δινουμε!!!

Ειναι σιγουρακι αυτο?
να μπω να το αλλαξω στη συμμετοχη? :lol: :lol: :lol: :lol:
Αντε να τερματισω και γω νωρις μια χρονια... :lol: :lol: :lol:
Larry Flynt, 1942
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΘΑΛΑΣΣΑ - ΠΟΤΑΜΙ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες