Εκδρομες 2010

Γενικά και ευγενικά

Re: Εκδρομες 2010

Δημοσίευσηαπό vagelis » Δευτ Δεκ 21, 2009 1:20 pm

Και το Καλλιδρομο μονοημερη,οι πατρινοι στο ελα θα κανουν λιγο παραπανω χιλιομετρα και λιγοτερα στην επιστροφη,η διαδρομη ειναι 65 χιλιομετρα δυσκολο χωμα.
Νεκροι ολου του κοσμου ενωθειται.
Λαζαρε προδοτη θα πεθανεις.
vagelis

Δημοσίευσηαπό stakyr » Δευτ Δεκ 21, 2009 1:30 pm

Σε τηλεφωνικη επικοινωνια με τον Panosxalkida , μου ειπε , οτι μια ημερομηνια που σκεφτονται οι Χαλκιδαιοι για Ζηρεια ειναι 6-7 Μαρτιου !! Το γραφω ,μηπως και το συνδυασουμε !!! ;) ;) ;) ;)
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
stakyr

Δημοσίευσηαπό gmak » Δευτ Δεκ 21, 2009 1:46 pm

οπως θα ειδατε δημιουργηθηκαν οι ψηφοφοριες...ψηφιστε κατα βουληση :D
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό palidim » Δευτ Δεκ 21, 2009 1:55 pm

Νομιζω οτι βιαστηκαμε να βγαλουμε ψηφοφορια και θελει λιγο πιο πολυ οργανωση.
Προσπαθησα να ψηφισω 4 μονοημερες που ηθελα και μου λεει προσπαθησε παλι ψηφισες πολλες.
Τελικα νομιζω οτι τα αποτελεσματα της ψηφοφοριας θα ειναι ενδεικτικα και οχι αποφασιστικα για τις εκδρομες που θα διεξαχθουν γιατι εκτος απο το τι μου αρεσει και ποια εκδρομη θελω παιζουν και αλλα πραγματα στη διοργανωση της εκδρομης που πρεπει να ληφθουν υπ οψη.
Θα συμφωνησω με το διονυση να μπουν καποιες εκδρομες στο προγραμμα και να υπαρχουν ανοικτες ημερομνηνιες για να πετυχουμε και τις καταλληολες καιρικες συνθηκες.
Αυτο ισχυει για τις μονοημερες. Διημερες και πανω θελουν προγραμματισμο και δεν μπορει να ειναι σε ανοιχτες ημερομηνιες.
palidim

Δημοσίευσηαπό gmak » Δευτ Δεκ 21, 2009 2:00 pm

Θα συμφωνησω με το διονυση να μπουν καποιες εκδρομες στο προγραμμα και να υπαρχουν ανοικτες ημερομνηνιες για να πετυχουμε και τις καταλληολες καιρικες συνθηκες.
Αυτο ισχυει για τις μονοημερες. Διημερες και πανω θελουν προγραμματισμο και δεν μπορει να ειναι σε ανοιχτες ημερομηνιες.

μα δε λεμε κατι διαφορετικο Δημητρη..απλα να δουμε τι βουληση των μελων οσο αφορα τα μερη..

τωρα οσο αφορα την ψηφοφορια ...το ξανακοιταξα και βλεπω οτι το εχω ρυθμισει να δεχεται μεχρι 4 ψηφους..μηπως σου ξεφυγε καμμια?
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Δευτ Δεκ 21, 2009 10:09 pm

παιδια λογο οτι εγω ειχα την ιδεα ....απλα να θυμησω οτι ειπα να κανουμε την ψηφοφορια απλα για να δουμε μεταξυ των μελων ποια μερη ειναι ποιο διμοφιλη, και τιποτα παραπανω.
το προγραμμα θα το βγαλουμε οπως το καναμε μεχρι τωρα, απλα θα εχουμε ενα πουσουλα για τον προγραματισμο...!!! απλα ειναι τα πραγματα μην τα κανουμε δυσκολα. ;) ;) ;)
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό HLIAS-G.P. » Δευτ Δεκ 21, 2009 10:43 pm

Πάντως εγώ ψήφισα και στις 3 ψηφοφορίες
αλλά έτσι χάνουμε μία ψήφο από τον Ηλία γιατί μπαίνουμε με τον ιδιο κωδικό :lol: :lol: :lol:
ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
Άβαταρ μέλους
HLIAS-G.P.

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Δευτ Δεκ 21, 2009 11:14 pm

megalexandros έγραψε:
Alexandros έγραψε:μερικές ιδέες για να της επεξεργαζόμαστε :
Παρνωνας
καρατερε - παρθένο δάσος φραγκτου..(πασχα)

Για σου ρε συνονοματε :P :P Παρνωνας ειναι το μοναδικο βουνο στη Πελοποννησο που φερνη με βουνο της Πινδου.Λιγο το εχω γυριση και θα ηθελα περισοτερο :D .Καραντερε ημουν το καλοκαιρι.Γνωριζω πληροφοριες για το που και το πως θα κοιμηθουμε-κινηθουμε.Εχω και τα road-book απο τον αγωνα της Ροδοπης του 2004 :u-: Σχεδιασμος-πληροφοριες και οτι αλλο ζητησετε εδω :idea: ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΣ :D

εχω παει πολλες φορες και στα δυο μερη και ειναι απεκτα ..οπως και ολοι η ελλαδα... :bow: :bow: :bow:
να σε καλα συνονόματε και ελπιζω να γνωριστουμε και απο κοντα....!!!! ;) ;) ;)
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό HLIAS-G.P. » Τρί Δεκ 22, 2009 9:32 am

Αλέξανδρος ο ΜΕΓΑΣ!!! :lol: :lol: :lol:
ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
Άβαταρ μέλους
HLIAS-G.P.

Δημοσίευσηαπό soula » Πέμ Δεκ 31, 2009 1:28 pm

Ενταξει με τις ψηφοφοριες ????????
Κμμια βολτα ??? καμμια εκδρομη ?????
Άβαταρ μέλους
soula

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης