ΤΑ "ΦΩΤΑ" ΣΑΣ PLEASE!!!!

Γενικά και ευγενικά

ΤΑ "ΦΩΤΑ" ΣΑΣ PLEASE!!!!

Δημοσίευσηαπό gmak » Δευτ Σεπ 01, 2008 1:23 pm

Προς όλα τα μέλη και μη του fun

αισίως έχουμε κλείσει 3 μήνες λειτουργίας του σιτε...
παρόλο την προσπάθεια που καταβλήθηκε απο όλους εμάς 'ωστε να δημιουργηθεί ένας ιστότοπος που να εκφράζει τους περισσότερους που ασχολούνται με το 4χ4 και όχι μονο, πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης, και μάλιστα όταν το "πράγμα" λειτουργεί τότε στην πράξη φαίνονται τα πάντα..

θα μας ήταν ιδιαίτερα ευχάριστο να γράφατε την άποψη σας οσο αφορά το τι θα θέλατε να υπήρχε πχ ενότητες ή τι θα έπρεπε να μην υπάρχει, ή τελος πάντων μια ιδέα που κατα την γνώμη σας θα σας κάλυπτε περισσοτερο..

αντε μην βαριεστε....γραψτεεεεε ;) ;)
Άβαταρ μέλους
gmak

Re: ΤΑ "ΦΩΤΑ" ΣΑΣ PLEASE!!!!

Δημοσίευσηαπό ferozas » Δευτ Σεπ 01, 2008 6:24 pm

εναν δεικτη των θεματων για να μην ψαχνουμαι στα χαμμενα στο παρελθον
Άβαταρ μέλους
ferozas

Δημοσίευσηαπό maria » Τετ Σεπ 03, 2008 4:51 pm

Feroza αν δεις, στην οθόνη σου πάνω δεξιά υπάρχει ένα πλαίσιο που λέει αναζήτηση.
Γράφεις εκεί κάτι σχετικό με αυτό που ψάχνεις και σου φέρνει όλες τις συζητήσεις που έχουν σχέση με αυτό που ζητάς.Είναι, πολύ απλό και εύχρηστο. :P
Άβαταρ μέλους
maria

Δημοσίευσηαπό gmak » Πέμ Σεπ 04, 2008 12:44 am

Ρε σεις...ολα καλα ειναι??μπραβοοοοο :clap: :clap: :clap: :clap:

χωρις πλακα τωρα..εγω θα ελεγα οτι ειτε να τροποποιουσαμε μια δυο ενοτητες ειτε να προσθεταμε...αυτο για το φορουμ

για το πορταλ εγω θα ελεγα μια οργανωση στα θεματα και πως να τα βρισκουμε καλυτερα....και εκει παιρνει καινουργιες κατηγοριες
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό linaki » Πέμ Σεπ 04, 2008 6:24 pm

Γειάαααααααααα...Όλα καλά μου φαίνονται μέχρι τώρα στο forum
αλλά θεωρώ οτι λείπει ένα liva chat box.
Καθώς δεν υπάρχει ένας χώρος στον οποίο να μιλούν ταυτόχρονα τα μέλη του forum,
κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ χρήσιμο.
Δέν έχουν όλοι απόλυτα τα ίδια ενδιαφέροντα αλλά απ'όσο ξέρω όλοι έχουν διάθεση
για επικοινωνία.
Εικόνα

εγώ είμαι η μεσσαία με το σκουφί & το σκέρτσο στο μάτι!
linaki

Δημοσίευσηαπό ΡΑVMK3 » Παρ Σεπ 12, 2008 10:57 am

+1
ΟΥΔΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΥΕΡΓΗΘΕΝΤΑ ΑΧΑΡΙΣΤΟ!!!Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΡΑVMK3

Δημοσίευσηαπό grek » Σάβ Σεπ 13, 2008 11:44 am

Σωστα και μετα δεν θα ξεκολαμε με τιποτα.
ενα και ενα για να χρειαστουμε γυαλια.
Το λάδι κι η αλήθεια πάντα βγαίνουν από πάνω.
grek

Δημοσίευσηαπό xomateros » Παρ Οκτ 17, 2008 10:14 am

ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΕΝΙΚΩΣ !!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ !!!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΗΧΤΕΣ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΜΑΣ ΤΟ 4Χ4 ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΛΟΥΣ !!!!!! ΜΕ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΣΚΕΨΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!!!!!!!!!!!! ΑΣ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ !!! ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΣΟΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΟΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΝΔΡΩΝ !!!!!
xomateros

Δημοσίευσηαπό grek » Παρ Οκτ 17, 2008 10:58 am

Για παμε λοιπον να εξετασουμε λιγο το ζητημα γιατι τουλαχιστον εμενα μου αρεσουν αυτα που γραφεις.
Εσυ γιατι δεν εχεις υπογραφη ? Μηπως γιατι δεν χρειαζεται ? μηπως γιατι δεν εχεις νοιωσει αυτη την αναγκη
ακομα?ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ????????????
Σιγα σιγα λοιπον θα καταλαβεις και θα γευτεις και εσυ καποια πραγματα που δεν ξερεις ακομα λογω μικρου
διαστηματος.
Και οσο δεχεσαι καποια πραγματα και οσο προσφερεις καποια αλλα πραγματα και οσο κανεις και καποια αλλα ακομα θα εισαι ο καλυτερος του χωριου.Μην διανοηθεις ομως να εκφρασεις καποιες αντιρρησεις η να μην σκεφτεις να εχεις καποια αλλη αποψη (απο του Ενος τις αποψεις) γιατι τοτε .............θα καταλαβεις.
Και θα πεις τοσο καιρο προσφερα (χρημα.κοπο,χρονο,υγιεια,μεσα,ορεξη,δουλεια και ενα σωρο αλλα)
εδωσα,ξενυχτησα,πονεσα,χαρηκα,στενοχωρηθηκα και το αποτελεσμα?????? Αντιμετωπιση κουρδου λαθρομεταναστη στο κελλι απο χωροφυλακα με αρβυλα.

Τοτε λοιπον αγαπητε θα καταλαβεις οτι καμμια υπογραφη δεν φτανει για την αποτυπωση της ΑΛΗΘΕΙΑΣ

Και για του λογου το αληθες ρωτα οποιονδηποτε αλλον προσωπικα για μενα (εκτος του Ενος).
Και ακομα μην φανταστεις οτι καποιος τσακωθηκε με καποιον,φαντασου οτι καποιος τσακωθηκε με
οσους μιλαγαν ελληνικα εκεινη τη στιγμη.(ο Ενας)
Και αν θελεις ακομα εαμισυ εκατομμυριο αποψεις το τηλ.μου ειναι διπλα απο το post μου.

οπως λοιπον γραφει μια υπογραφη: εκει που εισαι ημουνα και εδω που ειμαι θαρθεις.

Εκτος ομως απο ολα αυτα που μπορει να μην σε αφορουν και αγγιζουν εαν θελεις να τρεξεις στο
enduro που θα παμε αυριο ευχαριστως να σε δεχτουμε και να σε φιλοξενησουμε στην παρεα μας.
Το λάδι κι η αλήθεια πάντα βγαίνουν από πάνω.
grek

Δημοσίευσηαπό xomateros » Παρ Οκτ 17, 2008 11:19 am

ΦΙΛΕ grek ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ !!!! ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ !! ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΗΝ ΔΕΧΕΣΤΕ !!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΟΓΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ , ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΘΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ
xomateros

Επόμενο

Επιστροφή στο ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες