ΤΑ "ΦΩΤΑ" ΣΑΣ PLEASE!!!!

Γενικά και ευγενικά

Re: ΤΑ "ΦΩΤΑ" ΣΑΣ PLEASE!!!!

Δημοσίευσηαπό grek » Παρ Οκτ 17, 2008 11:35 am

Διαβασε ενα παραδειγμα που μου ηρθε τωρα που φορτωσα:
Σαββατο μεσημερι ειμαι για μια παραγγελια στο Αιγιο και δεχομαι τηλ απο τον ...(Εναν) κολλησε ενα
lada και ενα jimny στο πρασουδι τρεξε.....
Ακυρωση της παραγγελιας επιστροφη στην Πατρα αλλαγη απο φορτηγο σε lada και γρηγορα παλι ΑΙγιο
γιατι απο αυτη τη μερια ειναι τα παιδια που κολλησαν στο πρασουδι.Φθανοντας μετα απο κανα διωρο
βλεπω δυο χαρουμενα προσωπα .Τι εγινε ρε παιδια??? να μωρε ξεκολησαμε μονοι μας!!!! Μπραβο !!

Βεβαια να μην σου πω τι διαφημιση επεσε απο τον Εναν.Οι σκ..... παλι διεπρεψαν.Οι σκ..... παλι
βοηθησαν.Ετσι κανουνοι σκ.....
Και στην πρωτη δυσκολη .....τι εχεις κανει εσυ για τους σκ......

Ελοιπον φιλε φτανει.
Απο δω και μπρος θα λεγομαι ΓΝΗΣΙΟΣ και δεν θα δουλευω ουτε θα ξενυχταω για τον Εναν (και θα το
επαναλαβω για να μην παρεξηγηθω δεν εχω κανενα μα κανενα παραπονο απο κανεναν αλλο μονο απο
τον Εναν)

Και εαν θελεις και μπορεις να το βρεις δωσε μου τα δικα σου φωτα:
Σε μια εκδηλωση που εγινε και οπως ολοι ετσι και εγω μοχθησα κουραστηκα αγωνιστηκα πληρωσα
και εδωσα και προσφορα το καλυτερο δωρο(μιλω παλι σε προσωπικο επιπεδο να μην παρεξηγηθω)
λειψαν 1000ε δεν........ θα πρεπει να μαθω ποιος τα πηρε?????

Και ρωτα αν θελεις ακομα τον Εναν που εχει βαρεθει τους τζαμπατζηδες και θελει αποδειξεις και εφορια
τι αποδειξη κοβει σε αυτους που πληρωνουν διαφημιση για τα καταστηματα τους για να του κρατουν τη
σελιδα ζωντανη (γιατι μονος του εχει ομολογησει οτι το site ειναι δικο του

Τι λες θα σε εφτανε εσενα μια υπογραφη?????
Το λάδι κι η αλήθεια πάντα βγαίνουν από πάνω.
grek

Δημοσίευσηαπό grek » Παρ Οκτ 17, 2008 11:47 am

xomateros έγραψε:ΦΙΛΕ grek ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ !!!! ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ !! ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΗΝ ΔΕΧΕΣΤΕ !!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΟΓΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ , ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΘΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

Δεκτη φιλε η αποψη σου και δεν εχω κανενα λογο να μην σε πιστεψω και δεν απαγορευεται να κανεις παρεα
με οποιονδηποτε θελεις εσυ (αυτο ειναι δικαιωμα και επιλογη σου και καλα κανεις)
Αν τωρα δεχεσαι την προσωπικη μου αποψη οσο κανεις παρεα μονο στη βολτα θα εισαι ευτυχισμενος.
Δεκτη και η συμβουλη σου και εχεις δικιο.(ετσι ομως και εσυ εμαθες καποια πραγματα καποιος αλλος δεν
θα πρεπει να τα μαθει??)

Τελος παντων σε κουρασα και ισως δεν επρεπε (μια συγνωμη πρεπει να στη ζητησω!!)

Και αν ενδιαφερεσαι για τον αγωνα ειναι ευκολο να το κανονισουμε να ερθεις μονο Κυριακη!!

Και που εισαι δεν μας ενδιαφερει τι αυτοκολητα εχει το αμαξι ο ανθρωπος μας ενδιαφερει!!!!
grek

Δημοσίευσηαπό xomateros » Παρ Οκτ 17, 2008 12:16 pm

ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΟΡΤΩΣΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ """ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΒΡΟΝΤΑΚΗΔΕΣ""""" ΘΥΜΙΖΕΙ !!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ !!!!!!!

ΥΓ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ
xomateros

Δημοσίευσηαπό grek » Παρ Οκτ 17, 2008 1:05 pm

xomateros έγραψε:ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΟΡΤΩΣΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ """ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΒΡΟΝΤΑΚΗΔΕΣ""""" ΘΥΜΙΖΕΙ !!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ !!!!!!!

ΥΓ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ

Δεκτα φιλε ολα,και να γραψεις αποψη και να εκφρασεις γνωμη και μια συμβουλη μπορεις να δωσεις.
Οταν ομως χρησιμοποιεις πληθυντικο μου θυμιζεις αυτο που προσπαθει να περασει ο Ενας.
Δεν υπαρχει εμεις και εσεις δεν υπαρχει εμεις και οι αλλοι δεν υπαρχει Βροντακηδες και φουρτουνακηδες
Υπαρχει εμεις και ο Ενας,υπαρχει ολοι και ο Ενας,υπαρχει οι Βροντακηδες και ο Φουρτουνακης
Εμεις σας καλουμε σε ολες τις εκδηλωσεις μας και ειστε ευπροσδεκτοι και πιστευω οτι ολοι το ξερουν αυτο!
(πως θα αντεξουν μετα την τρομοκρατια του Ενος δεν ξερω)
Και ευχαριστως θα συμμετεχουμε με παρησσια οπουδηποτε και οποτεδηποτε σε οποιαδηποτε εκδηλωση
απεχει ο Ενας.

Ευχαριστουμε για τις ευχες και θα ενημερωσουμε απο εδω για τα καθεκαστα!!!!
grek

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης