ΠΑΡΑΛΕΙΠΩΜΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

Για κόντρες... και όχι μόνο!!

Re: ΠΑΡΑΛΕΙΠΩΜΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

Δημοσίευσηαπό TAKISP » Δευτ Απρ 06, 2009 8:27 pm

mythos"
ΤΑΚΗ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΙΑΤΗΣ.
ΠΟΣΗ ΜΥΩΨ ΕΙΣΑΙ?
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟ 34,27 ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 34,85
[/quote]

γι'αυτο γραψε λαθος!!!!!!

[quote="mythos έγραψε:
ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ( ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ) ΣΤΟ ΣΕΧ 1 ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΟΡΝΑΡΙΖΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ :evil: :evil: :evil:

και αν η γιαγια μου ειχε @ρχιδι@, θα ηταν ο παππους μου.

mythos έγραψε:ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΜΩΤ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ. 33,15 :lol: :lol: :lol:

ρε παλικαρι,εκανες ολοκληρο θεμα να πας στην normal, ( για το λογο που ξερουμε )και τωρα ερχεσε και λες τι???
1, ελα στην open να δεις πως γινεται.να δουμε ποση ΜΩΤ θα βγαλεις.
ελα να παιξεις με τα τερατα της open και μην καθεσαι να κοντραρεσαι με το lada του ηλια, του γιωργου και το vitara μαμα του μανου.
εχεις ενα αμαξι 85.000 κυβικα με 456 αλογα και πας κοντρα με το lada 1.600, 65 μουλαρια????
ελα να δεις τη γλυκα αγορι μου στην open!!!!!!!!!!

mythos έγραψε:Α ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΕΧ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 18 ΛΕΠΤΑ.
ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ 5.

στο τριτο????
στο τεταρτο?????

ααα!!! συγνωμη, ξεχασα.
τα παιδακια επαιζαν στην normal κατηγορια.
ΟΥΔΕΙΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΕΚ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥ
Άβαταρ μέλους
TAKISP

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Δευτ Απρ 06, 2009 8:43 pm

τωρα δεν καταλαβα τι ενωεις οταν λες παιδακια!!!!!!! το λες και για εμας???????? και τι να σου πω ,σου εκατσε και πηρες την δευτερη θεση και νωμηζεις οτι εγηνες αντρας???????????

33,15 Μ.Ω.Τ :lol: :lol: εμεις να φανταστεις ειχαμε καπου στα 30Μ.Ω.Τ με 10 λεπτα σταση στην τουμπα του ΝΙVA κανα τεσσαρη για τσια!!!!! κανα τριαρι χασηματα που ειχαμε και κατι ανεκδοτα που ειχαμε κατσει και λεγαμε με των 51.......τι να πω τωρα ελπιζω να σας κατατοπησα............
ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΟΡΦΑΝΟΣ-DIMITRIS32. αυτο γιατι καποιος εσκεμενα για να δειξει ποσο καλως ειναι το ξεχασε :lol:
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΦΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ...Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυίας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυία εχει όρια..
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό mythos » Δευτ Απρ 06, 2009 10:48 pm

ΤΑΚΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ και αν η γιαγια μου ειχε @ρχιδι@, θα ηταν ο παππους μου. ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 50 ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ 1 ΣΕΧ ( ΟΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 18 ΛΕΠΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΗΠΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΓΟΠΟΡΗΜΕΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ) ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΤΑΝΩΝΤΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ( ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΘΕΙ ΚΑΙ ΑΡΓΗΣΕΙ) ΘΕΩΡΗΣΕ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΕΧ ΜΗΝ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.
ΠΑΡΑ ΤΑ (ΕΠΙΜΩΝΑ) ΚΟΡΝΑΡΙΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩΝΤΑΣ
(ΣΑΝ Μ@Λ@Κ@Σ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΝΗ )
ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΤΩΝ 50 ΔΕΥΤΕΡΩΝ.
ΑΥΤΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ( ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΟΝΟΜΑΤΙΣΩ)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΕΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΝΟΡΜΑΛ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΟΠΕΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.( ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΑΛΟΝ ΣΕ ΕΥΝΩΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΣΕΣ ΦΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΞΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΙΣΟΥΝ) :lol: :lol: :lol: ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΚΟΥΠΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. :lol: :lol: :lol:
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ 85000 ΚΥΒΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ 485 ΑΛΟΓΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΙ ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ JIMNY ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ?
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ.
ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ( ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ FAN-WAR) :lol: :lol: :lol:
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.... :lol: :lol: :lol:
Δεν μπορείς να βάλεις πέντε λύκους και ένα πρόβατο να ψηφίσουν τι θα φάνε για δείπνο.
Larry Flynt, 1942
Μερικές φορές «πλειοψηφία» σημαίνει ότι όλοι οι ηλίθιοι είναι από την ίδια πλευρά.
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

Δημοσίευσηαπό HLIAS » Τρί Απρ 07, 2009 8:42 am

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ!!!
ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΕΝΑ LADA ΜΑΜΑ 1700 ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΤΕΡΑΤΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ!!!
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!!!
Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
HLIAS

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Τρί Απρ 07, 2009 9:15 am

εγω παλλη δεν μπορω να καταλαβο πως γινετεενα lada μαμα να εχει Μ.Ω.Τ 35.20 και ενα τερας λιγοτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πεζει και ενα παρακαλετο σε εναν κρητη που επεσε στην αντηληψη μου αλλα αυτα δεν λεγωντε απο εδω......
και για να μην δημιουργο εντηπωσεις υπαρχουν και μαρτηρες αλλα δεν θα πω αμα θελει ας το πει ο ιδιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: αυτα για να λεμε τα πραγματα με το ονοματους :D

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΠΕΧΤΕ ΜΠΑΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stupid:
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΦΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ...Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυίας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυία εχει όρια..
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό TAKISP » Τρί Απρ 07, 2009 9:18 am

mytho, καλημερα.

ερχομαι αργοτερα.
τωρα εχω δουλεια.
ετοιμασου για απαντηση

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΟΥΔΕΙΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΕΚ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥ
Άβαταρ μέλους
TAKISP

Δημοσίευσηαπό HLIAS-G.P. » Τρί Απρ 07, 2009 10:38 am

DIMITRISS32 έγραψε:εγω παλλη δεν μπορω να καταλαβο πως γινετεενα lada μαμα να εχει Μ.Ω.Τ 35.20 και ενα τερας λιγοτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πεζει και ενα παρακαλετο σε εναν κρητη που επεσε στην αντηληψη μου αλλα αυτα δεν λεγωντε απο εδω......
και για να μην δημιουργο εντηπωσεις υπαρχουν και μαρτηρες αλλα δεν θα πω αμα θελει ας το πει ο ιδιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: αυτα για να λεμε τα πραγματα με το ονοματους :D

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΠΕΧΤΕ ΜΠΑΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stupid:

ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ ΚΑΤΙ Ή ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???
ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
Άβαταρ μέλους
HLIAS-G.P.

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Τρί Απρ 07, 2009 10:47 am

ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :cuss: ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό HLIAS » Τρί Απρ 07, 2009 12:41 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ???????????????
ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΑΛΑΤΙΑ,ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΦΤΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΦΕΡΝΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!!! ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΧΑΛΟ!!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
HLIAS

Δημοσίευσηαπό gmak » Τρί Απρ 07, 2009 2:01 pm

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν εχω μπει στην διαδικασια να δω ποιος αξιζει και ποιος οχι διοτι ολοι μα ολοι αξιζεται....αλλος περισσοτερο καπου και αλλος περισσοτερο αλλου....

η κεντρικη ιδεα ειναι οτι ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΤΑΙ ΑΠΑΡΤΙΖΕΤΑΙ ΤΟ FUN ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. :clap:

ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥ... :u-:

ΚΑΙ ΟΠΩς ΜΙΛΑΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥς FUN ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΡΟς ΑΠΟΦΥΓΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΑς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΩς ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΥΠΟΝΟΙΕς ΓΙΑ ΥΠΟΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΞΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑς.. :heart:

ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ-ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΝΑΤΕ :party:
Άβαταρ μέλους
gmak

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο FUN - WAR

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης