ΣΥΓΝΩΜΗ !!!!!!!!!!

Για κόντρες... και όχι μόνο!!

Re: ΣΥΓΝΩΜΗ !!!!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό mythos » Τετ Ιουν 24, 2009 1:20 pm

DIMITRISS32 έγραψε:απλα εμαθα για μαθηματα που εκανε ενα ΙΔΡΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ STHN G.P και με ενοχλησε,και ναι της απαγορευσε μην σου φαινεται περιεργο......

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ,ΑΚΟΥΣΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ.

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΦΙΛΙΚΑ Δ.Ι
Δεν μπορείς να βάλεις πέντε λύκους και ένα πρόβατο να ψηφίσουν τι θα φάνε για δείπνο.
Larry Flynt, 1942
Μερικές φορές «πλειοψηφία» σημαίνει ότι όλοι οι ηλίθιοι είναι από την ίδια πλευρά.
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Τετ Ιουν 24, 2009 1:23 pm

gmak έγραψε:
DIMITRISS32 έγραψε:ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ..........Η ΠΑΤΑΤΑ ..........ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΦΕΣΗ ΑΜΑΡΤΙΩΝ

εμενα παλι μπορεις να μου το κανεις πιο λιανα ? πχ θες να πεις οτι επειδη ειπα το αυτοκινητο σου πατατα δεν θα ερθεις??? :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΚΑΛΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΦΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ...Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυίας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυία εχει όρια..
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό gmak » Τετ Ιουν 24, 2009 1:27 pm

γαλατια.....με ολη την καλη και ειλικρινη διαθεση....βλεπεις τελικα οτι απο ενα απλο μυνημα που ηθελες να στειλεις(υπαρχουν και τα sms) δημιουργουνται 4 σελιδες ποστ με εκατερωθεν υπονοουμενα κλπ κλπ??

αυτο τον κινδυνο εχουν τα φορουμ...γιαυτο φωναζω οτι επιπροσωπικου τηλεφωνο :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss:

και επιπλεον τα φορουμ δεν δειχνουν την διαθεση που γραφει καποιος κατι :cuss: :cuss: :cuss: :cuss:
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Τετ Ιουν 24, 2009 1:32 pm

mythos έγραψε:
DIMITRISS32 έγραψε:απλα εμαθα για μαθηματα που εκανε ενα ΙΔΡΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ STHN G.P και με ενοχλησε,και ναι της απαγορευσε μην σου φαινετε περιεργο......

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ,ΑΚΟΥΣΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ
.

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΦΙΛΙΚΑ Δ.Ι

ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕ Η G.P........δεν ειπα ακουσα-εμαθα-μου ειπανε

ΣΤΟ ΠΡΩΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΑΝΑΦΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ μην γραφεις πραγματα που τα εξηγω.

τωρα οσο για των ΟΡΙΖΟΝΤΑ βαρκουλες αρμενιζουν για εμενα που ειμαι ΚΑΘΑΡΟΣ............
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΦΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ...Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυίας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυία εχει όρια..
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό pajino » Τετ Ιουν 24, 2009 1:34 pm

Ρε παιδιά χαλαρώστε , δεν υπάρχει λόγος για όλα αυτά νομίζω !

Δεν πιστεύω και ούτε θέλω να πιστεύω, ότι τέθηκε υποψία λογοκρισίας εδώ μέσα!!!
Γιατί κατά καιρούς έχουν γραφτεί διάφορα οπότε θα ήταν τουλάχιστον άδικη
μία τέτοια αντιμετώπιση προς την GP!

Κάθε μέρα βρίσκεστε τα λέτε, θα τα πείτε και σήμερα και στο μέλλον,
υπήρχε τέτοια αμεσότητα και βία για την συγγνώμη που ζητούσε η gp δημοσίως ;

Δεν υπάρχει λόγος να χαλιέστε πάντως, από κάθε άποψη...
Τελευταία επεξεργασία από pajino και Τετ Ιουν 24, 2009 1:35 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
pajino

Δημοσίευσηαπό gmak » Τετ Ιουν 24, 2009 1:34 pm

με συγχωρεις 32...αλλα για να αρμενιζουν βαρκουλες πρεπει να τις βαζεις στην θαλασσα..και για να τις βαζεις στην θαλασσα πρεπει να τις μεταφερεις...και για να τις μεταφερεις χρειαζεσαι οχημα με ιππους και δυναμη......

και εσυ απλά..ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Τετ Ιουν 24, 2009 1:36 pm

gmak έγραψε:γαλατια.....με ολη την καλη και ειλικρινη διαθεση....βλεπεις τελικα οτι απο ενα απλο μυνημα που ηθελες να στειλεις(υπαρχουν και τα sms) δημιουργουνται 4 σελιδες ποστ με εκατερωθεν υπονοουμενα κλπ κλπ??

αυτο τον κινδυνο εχουν τα φορουμ...γιαυτο φωναζω οτι επιπροσωπικου τηλεφωνο :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :cuss:

και επιπλεον τα φορουμ δεν δειχνουν την διαθεση που γραφει καποιος κατι :cuss: :cuss: :cuss: :cuss:

τωρα μαλιστα....ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ......

θα ερθω το βραδυ με εναν ιμαντα !!!!!!!!! ΤΙ ΛΕΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ :twisted:
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό mythos » Τετ Ιουν 24, 2009 1:36 pm

DIMITRISS32 έγραψε:GMAK περα απο την πλακα μας ξερεις παρα πολλη καλα οτι αν δεν υπηρχε λογος δεν θα το εγραφα....απλα εμαθα για μαθηματα που εκανε ενα ΙΔΡΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ STHN G.P και με ενοχλησε,και ναι της απαγορευσε μην σου φαινεται περιεργο......

ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΩΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΔΩ.
Η ΚΥΡΙΑ GP ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο GREK ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ( ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΓΩ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ)
ΕΞΟΥ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΩ ΜΗΝ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ.
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Η ΚΥΡΙΑ GP ΑΣ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ.
ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΟΧΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ.
Δεν μπορείς να βάλεις πέντε λύκους και ένα πρόβατο να ψηφίσουν τι θα φάνε για δείπνο.
Larry Flynt, 1942
Μερικές φορές «πλειοψηφία» σημαίνει ότι όλοι οι ηλίθιοι είναι από την ίδια πλευρά.
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

Δημοσίευσηαπό gmak » Τετ Ιουν 24, 2009 1:38 pm

Δεν υπάρχει λόγος να χαλιέστε πάντως, από κάθε άποψη...

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

και αμα σου περιγραψω τι καναμε την προηγουμενη μερα...ποια μερα...την προηγουμενη ωρα πριν τα μυνηματα τοτε ειναι να βαρας το κεφαλι σου στον τοιχο και να λες "μα καλα εγω δεν ημουνα εκει?? ητανε καποιος αλλος?""
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό gmak » Τετ Ιουν 24, 2009 1:39 pm

DIMITRISS32 έγραψε:
gmak έγραψε:γαλατια.....με ολη την καλη και ειλικρινη διαθεση....βλεπεις τελικα οτι απο ενα απλο μυνημα που ηθελες να στειλεις(υπαρχουν και τα sms) δημιουργουνται 4 σελιδες ποστ με εκατερωθεν υπονοουμενα κλπ κλπ??

τωρα μαλιστα....ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΙΓΜΗ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ......

θα ερθω το βραδυ με εναν ιμαντα !!!!!!!!! ΤΙ ΛΕΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ :twisted:

τι να κανω 32.....ειχα και επιτηρησεις, εξετασεις δουλεια, κοντοσουβλια,ποτα ξενυχτια :lol:
Άβαταρ μέλους
gmak

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο FUN - WAR

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης