STAKYR VS NI-JO

Για κόντρες... και όχι μόνο!!

Re: STAKYR VS NI-JO

Δημοσίευσηαπό Kitty!!! » Τετ Νοέμ 18, 2009 1:46 pm

:fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight:
ΕΙΡΗΝΗ.......ΗΜΙΝ.........ΑΔΕΛΦΙΑΜΟΥ!!!!!!!
Αγαπα τους φιλους σου με τα ελαττωματα τους
Άβαταρ μέλους
Kitty!!!

Δημοσίευσηαπό maria » Τετ Νοέμ 18, 2009 1:46 pm

ΟΚ εχτε δικιο.....συνεχιστε.
Άβαταρ μέλους
maria

Δημοσίευσηαπό gmak » Τετ Νοέμ 18, 2009 1:47 pm

pajino έγραψε:Για ηρεμήστε λίγο :bow:
δε βγάζει πουθενά αυτή η κουβέντα,
σας μιλώ εκ πείρας , :D
μόνο προβλήματα μπορεί να προκαλέσει,
τα έχουμε πει εκατοντάδες φορές αλλά ξαναθυμίζω πως, :drum:
δε πάμε για πρωτάθλημα, :clap:
κάνουμε κάτι που μας ευχαριστεί, :D
μας διασκεδάζει, :u-:
μας εκτονώνει από την ρουτίνα και τα προβλήματα, :blob:
δεν κάνουμε τίποτα ανταγωνιστικά, :fight:
λειτουργούμε αυθόρμητα και εθελοντικά με ανιδιοτέλεια :clap2:
και είναι σημαντικό για τον καθένα μας
να μη κάνει τίποτα από ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ !!!!! :bow:

Πάντα φιλικά ! :flowers: 8-)

+100000000000
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό grek » Τετ Νοέμ 18, 2009 3:34 pm

DIMITRISS32 έγραψε:δεν φταιει κανεις παρα εγω που καθωμαι και ασχωλουμαι ακομα μετα απο ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ.....
θα επρεπε καποιως να κοκκινιζη και να ντρεπετε αλλα δεν το βλεπω..

Μηπως φιλε Δημητρη θελεις να ονοματισεις αυτον που εννοεις για να καταλαβω
και εγω τι θελεις να πεις γιατι πολλα υπονοουμενα αφηνεις και αυτες ειναι
βαριες κουβεντες για να μενουν αναπαντητες?????????????
Και αν φταις εσυ που καθεσαι και ασχολεισαι οπως γραφεις...............
Γιατι χαλιεσαι και ασχολεισαι?????????? παιζει κατι αλλο????????????

Εαν δεν σε εχουν καλυψει οι τοποθετησεις τοσο του pagino οσο και του gmak
μενω εκπληκτος και περιμενω να μου απαντησεις για να καταλαβω το προβλημα σου!!!!!!!!!
Το λάδι κι η αλήθεια πάντα βγαίνουν από πάνω.
grek

Δημοσίευσηαπό pajerinho » Τετ Νοέμ 18, 2009 5:33 pm

Διαβάζω τόση ώρα χίλια δυο άσχετα πράγματα, σε ένα άσχετο θέμα, σε μία άσχετη ενότητα που δεν βγάζουν πουθενά.
Διαβάζοντας ήθελα σε πολλά απ' αυτά ν' απαντήσω και παραλίγο να μπω στον πειρασμό, αλλά τότε απλά θα έγραφα και εγώ άλλα δύο άσχετα πράγματα, σε ένα άσχετο θέμα, σε μια άσχετη ενότητα που επίσης δεν θα έβγαζαν πουθενά.

Θα πω μόνο κάτι γενικό, που νομίζω ότι αφορά όλους και (πιστεύω) ότι μας βρίσκει όλους σύμφωνους.
Σαφώς και είναι ευπρόσδεκτες και θα πρέπει να ενθαρρύνονται οι όποιες πρωτοβουλίες μελών του 4x4fun (για εκδρομές, εκδηλώσεις, οτιδήποτε), αλλά θα πρέπει να είναι και ρεαλιστικές.
Επίσης εάν δεν τύχουν υποστήριξης (από άποψη συμμετοχών) κάποιες τέτοιες πρωτοβουλίες δεν σημαίνει ότι ξαφνικά έπαψαν όλοι να ενδιαφέρονται για το fun.
Σημαίνει απλά ότι η πρωτοβουλία δεν ήταν ρεαλιστική.
Και για να το πω πιο απλά. Παίρνω μια πρωτοβουλία για 20ήμερη διάσχιση του Αμαζονίου. Μην τολμήσετε και δεν έρθετε....!!!!!! Θα πέσω πάνω να σας φάω!!!!!
Επίσης (και σε αυτό νομίζω ότι συμφωνούν οι περισσότεροι) δεν είναι κακό να γίνουν 2 (ή και παραπάνω) εκδρομές την ίδια ημερομηνία. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΙΑΣΠΑΣΤΙΚΕΣ.
Δηλαδή αν αργότερα το fun έχει και έναν ισχυρό πυρήνα από βόρεια Ελλάδα και άλλον στην Ήπειρο (λέμε τώρα...) τί πειράζει να πάνε την ίδια μέρα οι Πατρινοί στο Παναχαϊκό, οι Αθηναίοι στην Εύβοια, οι Βόρειοι στα Πιέρια όρη και οι Ηπειρώτες στα Ζαγόρια...???
Ίσα ίσα που αυτό δείχνει ένα ζωντανό site με πολύ δραστήρια μέλη! ;)

PS. Και κάτι στο οποίο πιθανόν να μην συμφωνούν όλοι: Ίσως τελικά πρέπει να ξανασκεφτούμε αν θα πρέπει ν' ανακοινώνουμε πρόγραμμα εκδρομών με ορίζοντα 3 και 4 μηνών. Βλέπω ότι τελικά είναι αρκετά δεσμευτικό.
Where the streets have no name....
Άβαταρ μέλους
pajerinho

Δημοσίευσηαπό vagelis » Τετ Νοέμ 18, 2009 6:20 pm

Εγω παντως πιστευω οτι αυτο που λεει ο Διονυσης στο υστερογραφο του ειναι το σωστο.
Οποιος εχει καποια ιδεα για εκδρομη και φυσικα γνωριζει τι θα βρει κανει προταση και οσοι θελουν ακολουθουν,αν υπαρχουν και αλλες προτασεις για το ιδιο διαστημα ακομα καλυτερα γιατι θα μπορεις να διαλεξεις ποια σου συμφερει απο αποψη αποστασης,χρηματων ,τοπιου κλπ.
Κι'εγω που δεν ειμαι αγωνιζομενος αλα ουτε και θα παω Τζουμερκα εκανα προταση για οποιον θελει ν'ακολουθησει Καλλιδρομο ,δεν υπαρχει προβλημα κι'αν δεν ερθει κανεις,την αλλη φορα.
Βεβαια καλο ειναι απο την στιγμη που θα μπει η προταση να υπαρχει καποιος χρονος για σκεψη.
Νεκροι ολου του κοσμου ενωθειται.
Λαζαρε προδοτη θα πεθανεις.
vagelis

Δημοσίευσηαπό ni-jo » Τετ Νοέμ 18, 2009 6:53 pm

τι εγινε ρε παιδια επιδη εσθανομαι οτι ολη αυτη η συζητηση ξεκινησε απο μια πλακα
που εκανα εγω στον stakyr θα ηθελα να τοποθετηθω και να πω οτι 1δεν υπαρχει σαφως
καμια βολτα με τον αλεξανδρο 2 δεν ηθελα να δημιουργισω εντασεις
τωρα απο εδω και περα ζητω συγνωμη και ελπιζω να σταματησουν ολες
αυτες οι διαφωνιες και να παμε καμια βολτα να περασουμε καλα
γιατι 3 εκδρομες εχω παει με το fun και εχω παρασει φανταστηκα
ευχαριστω πολυ :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Η ΤΡΕΛΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ
Άβαταρ μέλους
ni-jo

Δημοσίευσηαπό stakyr » Τετ Νοέμ 18, 2009 8:17 pm

ni-jo έγραψε:τι εγινε ρε παιδια επιδη εσθανομαι οτι ολη αυτη η συζητηση ξεκινησε απο μια πλακα
που εκανα εγω στον stakyr θα ηθελα να τοποθετηθω και να πω οτι 1δεν υπαρχει σαφως
καμια βολτα με τον αλεξανδρο 2 δεν ηθελα να δημιουργισω εντασεις
τωρα απο εδω και περα ζητω συγνωμη και ελπιζω να σταματησουν ολες
αυτες οι διαφωνιες και να παμε καμια βολτα να περασουμε καλα
γιατι 3 εκδρομες εχω παει με το fun και εχω παρασει φανταστηκα
ευχαριστω πολυ :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΚΕΣ ΣΟΥ................ :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΙΤΣΑ..........(ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ) ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ......... :u-: :u-:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
stakyr

Δημοσίευσηαπό vlachotzipas » Τετ Νοέμ 18, 2009 9:21 pm

pajerinho έγραψε:Χαχαχαχα!!! Απ΄τις φώτο του vlachotzipa. Προσέξτε τις απεγνωσμένες προσπάθειες του stakyr ν' αντιδράσει σ' αυτό που βλέπει μπροστά του :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα

βλεπω το πανω!!!!!!!!!!! :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
βλεπω και το κατω!!!!!!!!!!!!
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Εικόνα

το εχω πει και γραψει και αλλου..........
αν πας ''εκτος'' και δεν κολλησεις..........για μενα ειναι σκετος περιπατος........
και ο χαβαλες και τα πειραγματα, ειναι το καλυτερο κελάιδισμα, το καλυτερο θρόισμα, το καλυτερο κελαρισμα!!!!!!!!

το θεμα ειναι ενα:
εκει που θα εχεις κολλησει.....................ποιος θα τολμά, να ερθει να σε βγαλει????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕικόναI USUALLY EAT...ROCKS....MUD.....AND....SNOW...

Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε,
αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα!!!
Άβαταρ μέλους
vlachotzipas

Προηγούμενη

Επιστροφή στο FUN - WAR

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης