ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ......

Για κόντρες... και όχι μόνο!!

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ......

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Παρ Νοέμ 05, 2010 11:13 am

stakyr έγραψε:
Alexandros έγραψε:
οποιος θελει η ερωτηση κρισεως παραμενει ποιος ειναι μαμα...αλλα με κριτηρια....!!!!

1) μηχανη....(ακομα και αλλαγη φιλτρου )

2)μηχανικα μερη.....(βηματα-μπλοκε-κτλ)

3)σηκωμα.....(αναρτηση-τεφλον-κτλ)

4)προσθηκες η ζαντες......

5)ελαστικα.....

6)ηλεκτρονικα.......(εγκεφαλος-τσιπακια-κτλ)

7)οτι αλλο θελετε

Μ΄αυτα τα κριτηρια .....πραγματι υπαρχουν καποια τετρακινητα μαμα (μπαμπας και θειος )!!!!!!

Οσα ειναι στις βιτρινες των αντιπροσωπειων..........
και οσα κυκλοφορουν ΜΟΝΟ στην ασφαλτο .....και στις πλατειες !!!!! :stupid: :stupid: :stupid:

ΑΛΛΑ ΕΔΩ ...........ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΒΟΥΝΟΥ !!!!! ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???????? :twisted: :twisted: :twisted:

αντε γεια σου αυτο λεω και εγω διοτι ολοι θεωρουν οτι ειναι μαμα και οτι δεν εχουν κανει καμια μετατροπη..........φυσικα δεν ειναι κακο να εχεις αλλαξει κατι στο αυτοκινητο ετσι ωστε να το βελτιωσεις απλα μετα μην κανετε το κουνελι.....ελεος πια..... :stupid: :stupid: :stupid: :stupid:
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Παρ Νοέμ 05, 2010 11:17 am

mythos έγραψε:Και προσοχη στις κακοκτοπιες ε? :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τωρα αυτο γιατι το εβαλες......για να μην τραβηξουμε ποτε lada η για καποιο αλλο λογο...??? :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

33 νομιζω οτι πρεπει να λαβεις μερος στην συζητηση....ελπιζω να μην μπει ο ηλιας μεσα και το δει θα εχουμε πολλα γελια ..και γαμωτο θα λειψω μεχρι την τριτη και δεν θα εχω ιντερνετ... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό gmak » Παρ Νοέμ 05, 2010 11:22 am

παντως εγω δεν κανω το κουνελι... :D :D :D :D :D :D

το αυτοκινητο ειναι οπως το πηρα απο την αντιπροσωπεια περαν τεσσαρων ελατηριων που επανεφεραν το αμαξι στο προβλεπομενο υψος..αν δεν ειχα αλλαξει ελατηρια θα ημουν σαυρα με ολη την σημασια της λεξης :lol:
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό gmak » Παρ Νοέμ 05, 2010 11:22 am

.και γαμωτο θα λειψω μεχρι την τριτη και δεν θα εχω ιντερνετ..

παρε και κανα φορητο καρμιρακο μου :heart: :heart:
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό mythos » Παρ Νοέμ 05, 2010 11:52 am

Alexandros έγραψε:

τωρα αυτο γιατι το εβαλες......για να μην τραβηξουμε ποτε lada η για καποιο αλλο λογο...??? :cuss: :cuss: :cuss: :cuss: :fight: :fight: :fight: :fight: :fight: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

33 νομιζω οτι πρεπει να λαβεις μερος στην συζητηση....ελπιζω να μην μπει ο ηλιας μεσα και το δει θα εχουμε πολλα γελια ..και γαμωτο θα λειψω μεχρι την τριτη και δεν θα εχω ιντερνετ... :lol: :lol: :lol:

Καλημερα αλεξανδρε δεν ξερω πως το πηρες αλλα πραγματικα αλλο ενοουσα.
ειχα μπει σε αναζητηση να βρω pajero vs cheroke και ειδα και αυτα μου εκαναν εντυπωση και τα εβαλα.
αν το πηρες αλιως δικαιωμα σου.
λαθος μου που το εγραψα και πολυ περισωτερο που ασχοληθηκα γενικος.
οκ λοιπον συγνωμη το αυτοκινητο μου δεν ειναι μαμα αν αυτο σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα.

ας φτιαξουμε λοιπον νεα λιστα

ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΑ:
1)ΜYTHOS ( τεφλον,λαστιχο)
2)....
3)...
Δεν μπορείς να βάλεις πέντε λύκους και ένα πρόβατο να ψηφίσουν τι θα φάνε για δείπνο.
Larry Flynt, 1942
Μερικές φορές «πλειοψηφία» σημαίνει ότι όλοι οι ηλίθιοι είναι από την ίδια πλευρά.
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Παρ Νοέμ 05, 2010 1:50 pm

καλημερα και απο μενα τωρα βρηκα κενο και μπηκα........ εκατσα και ειδα προσεκτικα τα γραφομενα και του αλεξανδρου και του δακη...καταρχας να ξεκινησω με το δικο μου......ειναι οπως το αγορασα πριν 3 χρονια και απο βελτιωσεις αυτην την στιγμη εχει.......

1) λαστιχα φοραγε .255-75-16.........και φοραει 215 -15 kayman.....
2) οταν το αγορασα μου εδωσαν αξονα με lsd διαφορικο frontera και τα περασα περσι το καλοκαιρι
3) τα βηματα ηταν 8-41 και τωρα εχει ακομα τα 8-41
4)αναρτηση την αλλαξα περσι και εβαλα μια απλη monroe sensa trak χωρις να αλλαξω τα ελατηρια οποτε δεν εχει παρει ουτε ενα δεκατο υψους......οποτε υψος δεν εχω ουτε απο τα λαστιχα που αλλαξα....δειτε διαμετρους...
5) το μοτερ ειναι ....μαμα.......... frontera δεν θα ηθελα να ασχωληθω απο εδω και θα ηθελα να το σεβαστειτε...αλλα ειναι με 4 κυλινδρους εχει μαμα φιλτρο δεν εχει καποιο προγραμμα και για την ωρα δεν το εχω πειραξει ακομα,γιατι εχω ενα θεμα με την φλατζα και οταν ερθει το καπακι ισως να κανουμε κατι....

τωρα για το πως κρινετε ενα αμαξι μαμα δεν θα ασχωληθω γιατι δεν βρισκω ακρη...στο τραβηγμα που εκανα με των αλεξανδρο ηταν μετα απο θεληση δικη μου και σαν φιλος δεν μου χαλασε χατηρι.δεν ξερω αν μπορει να κριθει το πρωτο απο το δευτερο στο βιντεο αλλα δεν με ενδιαφερει γιατι ηταν κατι που δεν το εχουμε ξανακανει..
καλη η ιδεα του δακη με την λιστα αν και το ειχα βαλει στα εκτος οστε καποια στιγμη να κανωνησουμε τετοιο πραγμα αλλα τωρα ετσι οπως εγινε ειναι αναποφευκτο.....
παντως το θεμα με τουμπανιασμενα και μαμα θα ελεγα οτι οποιος θελει με αυτο που εχει και χωρις δικιολογιες...
εγω ας πουμε για παραδειγμα ηθελα να το δοκιμασω και το εκανα δεν αρχισα να λεω ξερεις μωρε βενζινα με πετρελαιο τουρμπο και αλλα τετοια κουλα.........
οποτε ο δακης εχει δικιο αυτο εχει και κανει την προταση του οποιος θελει ας το δεσει.........απλα να εχει καλο προφυλακτηρα :lol: :lol: :lol:

εγω ειμαι μεσα αλλα να τελειωσω πρωτα γιατι θελω λιγο χρονο...
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΦΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ...Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυίας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυία εχει όρια..
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Παρ Νοέμ 05, 2010 1:53 pm

mythos έγραψε:

ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΑ:
2)dimitriss32....(panta se kλιμα fun αλλιως αλλη φορα) ;)
3)...
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΦΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ...Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυίας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυία εχει όρια..
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό gmak » Παρ Νοέμ 05, 2010 3:17 pm

mythos έγραψε:
Alexandros έγραψε:

Καλημερα αλεξανδρε δεν ξερω πως το πηρες αλλα πραγματικα αλλο ενοουσα.
ειχα μπει σε αναζητηση να βρω pajero vs cheroke και ειδα και αυτα μου εκαναν εντυπωση και τα εβαλα.
αν το πηρες αλιως δικαιωμα σου.
λαθος μου που το εγραψα και πολυ περισωτερο που ασχοληθηκα γενικος.
οκ λοιπον συγνωμη το αυτοκινητο μου δεν ειναι μαμα αν αυτο σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα.

ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΑ:
2)....
3)...

ο αλεξανδρος λειπει πλεον εως την τριτη....

αν και δεν μπορω να μιλησω εκ μερους του, εχω την εντυπωση οτι εως τωρα κανουμε πλακα και πλακα και πλακα και πλακα και πλακα και ,ΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

δεν εννουσε κατι δεν υπονοουσε κατι ολα funnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :u-: :u-: :u-: :u-: :u-: :u-:
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Παρ Νοέμ 05, 2010 5:39 pm

ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΑ:
2)dimitriss32....(panta se kλιμα fun αλλιως αλλη φορα) ;)
3)...[/quote][/quote]

κανας αλλος ???????? :drum: :drum: :drum:
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό mythos » Παρ Νοέμ 05, 2010 5:40 pm

Τι να σου κανω γιωργο που δεν βρηκα με βιταρα κανα τετοιο ;)
τα κρατανε καλα κρυμενα τα ντοκουμεντα :lol: :lol: :lol:
Δεν μπορείς να βάλεις πέντε λύκους και ένα πρόβατο να ψηφίσουν τι θα φάνε για δείπνο.
Larry Flynt, 1942
Μερικές φορές «πλειοψηφία» σημαίνει ότι όλοι οι ηλίθιοι είναι από την ίδια πλευρά.
Michael W. Smith
Άβαταρ μέλους
mythos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο FUN - WAR

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης