ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 2012

Βάλτε τα καλά σας...

ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 2012

Δημοσίευσηαπό 4x4fun.grTeam » Παρ Απρ 06, 2012 9:31 am

Συνεχίζουμε και φέτος την επιτυχημένη μας εκδήλωση στα πλαίσια της Πρωτομαγιάς :u-:
Όπως και τα 2 προηγούμενα χρόνια το 4x4fun.gr με την freelandcamp (alexandros) διοργανώνουμε ένα διήμεροevent που θα λάβει χώρα στις 28/29 Απριλίου 2012 και αυτό γιατί φέτος η Πρωτομαγιά πέφτει Τρίτη και το αμέσως επόμενο Σαββατοκύριακο θα είναι κατά πάσα πιθανότητα η εκλογές.

Βάλτε την διάθεση σας και την όρεξη σας και ενόψει εκλογών ελάτε να παρετε το απαραίτητο οξυγόνο ώστε να πάτε στις κάλπες και να ψηφίσετε ξάστερα :D

Τα υπόλοιπα αφήστε τα σε μας.

Οπως πάντα δωρεάν θα διατεθούν:

ο χώρος που θα μας φιλοξενήσει όλο το διήμερο

η διαμονή σε κοιτώνες σε οργανωμένες ομάδες - η μεμονωμένα σε σκηνές

η μουσική

το παιχνίδι(που θα έχουνε ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ :twisted: )

Η FREELAND πέραν των άλλων θα διαθέτει οργανωμένη καντίνα για καφέ-νερά-αναψυκτικά-παγωτά-μπύρες σε φιλικές τιμές, επίσης θα λειτουργήσει και μπάρμπεκιου κατά την διάρκεια του διημέρου

δεν χρειάζεται να επισημάνουμε ότι ο χώρος είναι κατάλληλος για μικρά και μεγάλα παιδιά και βέβαια μπορείτε να περιηγηθείτε στην ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 2010 και
την ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 2011

Είσαστε όλοι καλεσμένοι
-ΛΕΣΧΕΣ
- CLUBS
- FORUMS
- ΠΑΡΕΕΣ
-SITES
-MEMONOMENA ATOMA

Μείνετε συντονισμένοι!! Τις επόμενες μέρες θα έχετε περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειες για την εκδήλωση!!

Σας περιμένουμε!! :drum:

GROUP FACEBOOK
4x4fun.grTeam

Re: ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 2012

Δημοσίευσηαπό DIMITRISS32 » Παρ Απρ 06, 2012 11:55 am

αντε για να ξεκιναμεεεεεεεεεεεεεεεεε........ :drum: :drum: :drum: :drum: :drum: εναν κοιτωνα παρακαλο.......απο παρασκευη βραδυ..... ;)
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΦΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ...Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυίας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυία εχει όρια..
Άβαταρ μέλους
DIMITRISS32

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Παρ Απρ 06, 2012 3:45 pm

εχουμε θεμα φετος ... :drum: :drum:

διαφορετικο απο τις προηγουμενες χρονιες.......... :blob: :blob:

αναμενετε πληροφοριες προσεχως..................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

το μονο σιγουρο ειναι οτι οσοι μας τιμησετε θα περασετε σπεσιαλ..... :P :P
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό lefterismega » Σάβ Απρ 07, 2012 2:15 am

ελπίζω να είμαι μαζί σας όπως κάθε χρόνο άλλωστε ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
lefterismega

Δημοσίευσηαπό gmak » Σάβ Απρ 07, 2012 10:17 am

lefterismega έγραψε:ελπίζω να είμαι μαζί σας όπως κάθε χρόνο άλλωστε ...

Καλημέρα Λευτέρη :u-:
Νασαι καλα σε περιμένουμε... :u-:
Άβαταρ μέλους
gmak

Δημοσίευσηαπό grek » Πέμ Απρ 12, 2012 1:55 pm

Nα αρχισουμε...... η μετα το Πασχα τα μαρτυραμε ??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Το λάδι κι η αλήθεια πάντα βγαίνουν από πάνω.
grek

Δημοσίευσηαπό vlachotzipas » Πέμ Απρ 12, 2012 4:34 pm

αγαπες γεια σας!!!!!
κατ' αρχην, να ζητησω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ για τη μακροχρονη απουσια μου....... :?

δεχτηκα ενα π.μ. απο τον αγαπημενο φιλο gmak και ειλικρινα ντραπηκα και στενοχωρηθηκα παρα πολυ.....

γι' αυτο, αισθανομαι την αναγκη, να απαντησω δημοσια, ωστε να ξερετε ολοι, πως δεν εριξα μαυρη πετρα :D πως δεν συμβαινει κατι που δεν πηρατε χαμπαρι :D και πως στο facebook μπαινω σπανια... :D
ααα!!!
και το sportage.gr εκλεισε απο κακη συνεννοηση με τον συνδιαχειριστη που απεδειχθει κακη επιλογη (για 'μενα..... :? )

Γιωργαρε απαντησα σε ολα!!!! :D

ευχομαι να τα καταφερω να ειμαι κοντα σας την 1Μαγια!!!! :blob: :blob: :blob:

γενικοτερα τωρα...., οπως θα ξερετε, εχω ανοιξει μια καφετερια, που μου τρωει πολυ χρονο και περιοριζει πολυ την επαφη μου με τα forum...
ετσι, εχω αρκεστει στο ΚΙΑ κλαμπ, που μου ειναι πιο οικειο... κι εκει, οποτε μπορω ...
οσο για εκδρομες.... μου ειναι πλεον πολυ δυσκολο ως αδυνατο να ακολουθησω, μια και τα οικονομικα πλεον, δεν ειναι του χεριου μου, αφου το μαγαζι οριζει πλεον την τσεπη μου, αλλα και τον χρονο μου.....
ΕικόναI USUALLY EAT...ROCKS....MUD.....AND....SNOW...

Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε,
αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα!!!
Άβαταρ μέλους
vlachotzipas

Δημοσίευσηαπό Alexandros » Πέμ Απρ 12, 2012 5:45 pm

να σε καλά ρε πανο ...και όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν μην ανησυχείς.... ;) ;)
καφετερία που την έχεις ανοίξει ρε θηρίο να ποιούμε κάνα καφέ.......... :blob: :blob: :clap: :clap: :clap:
Άβαταρ μέλους
Alexandros

Δημοσίευσηαπό vlachotzipas » Πέμ Απρ 12, 2012 6:26 pm

μακαρι οσοι βρεθειτε Αθηνα να ερθετε με το καλο!!!!!
ειναι στα Πευκακια, στη Νεα Ιωνια, οδος Λυκουργου 36... αλλα ειναι λιγο δυσκολο το παρκινκ... :?
ΕικόναI USUALLY EAT...ROCKS....MUD.....AND....SNOW...

Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε,
αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα!!!
Άβαταρ μέλους
vlachotzipas

Δημοσίευσηαπό gmak » Πέμ Απρ 12, 2012 7:47 pm

vlachotzipas έγραψε:αγαπες γεια σας!!!!!
κατ' αρχην, να ζητησω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ για τη μακροχρονη απουσια μου....... :?

δεχτηκα ενα π.μ. απο τον αγαπημενο φιλο gmak και ειλικρινα ντραπηκα και στενοχωρηθηκα παρα πολυ.....

γι' αυτο, αισθανομαι την αναγκη, να απαντησω δημοσια, ωστε να ξερετε ολοι, πως δεν εριξα μαυρη πετρα :D πως δεν συμβαινει κατι που δεν πηρατε χαμπαρι :D και πως στο facebook μπαινω σπανια... :D
ααα!!!
και το sportage.gr εκλεισε απο κακη συνεννοηση με τον συνδιαχειριστη που απεδειχθει κακη επιλογη (για 'μενα..... :? )

Γιωργαρε απαντησα σε ολα!!!! :D

ευχομαι να τα καταφερω να ειμαι κοντα σας την 1Μαγια!!!! :blob: :blob: :blob:

Γεια σου ρε Πανο...φίλε ο λόγος που επέμενα ήταν μήπως ειχαμε-ειχα κανει κάτι και δεν το ηξερα ή δεν το είχα καταλάβει :( ..καλά τα forum αλλά υπάρχει κίνδυνος παρεξήγησης του γραπτού λόγου και ετσι πολλες φορες κατόπιν εορτής μαθαίνεις διάφορα..στην προκείμενη λιγότερο με ενδιαφερε η συμμετοχη στο forum περισσοτερο με ενδιαφερε γιατι ο Πανος γενικώς εξαφανίσθηκε...

Τελος καλό όλα καλά :u-: :u-: :u-: για την καφετέρια δεν ήξερα...μακάρι να σου πάνε δεξιά τα πράγματα Πανο , καλές δουλειές ναχεις...

Όσο αφορά τα οικονομικά κλπ κλπ είναι γενικό το φαινόμενο και μη εξαιρετέο..

να σαι καλά καλή Ανάσταση!!
Άβαταρ μέλους
gmak

Επόμενο

Επιστροφή στο ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ - ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες